Faydalı Şeyler,

Zula Pepsi Kodu

Sınırsız Pepsi kodu üretmek ve zulada kullanmak istiyorsanız bu yazımız sizlere istediğinizi verecektir. Sizlere sınırsız Pepsi kodu üretmeyi anlatacağız.

Pepsi kodu üretmek için öncelikle bir adet hali hazırda bulunan Pepsi koduna ihtiyacınız vardır. Bu Pepsi kodu ile bazı küçük işlemler yaparak sınırsız Pepsi kodu üretecek hale gelebileceksiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit. Sınırsız sürekli olarak üretebileceğiniz zula Pepsi kodu hilesini öğrenmek istiyorsanız yazımızın geri kalan kısmını okumaya devam edebilirsiniz.

Sınırsız Pepsi Kodu Üretmek

Yukarıda yazılanlardan da anlayacağınız üzere bir kaç adet küçük ekleme çıkarma ile sınırsız Pepsi kodu ürete bileceksiniz. Ancak sınırsız Pepsi kodlarını üretmeden önce ihtiyacınız olacak olan bir şey daha var. Kodların nasıl üretildiği hakkında bilgiye.

Zula Pepsi Kodları Nasıl Üretilir?

Zula Pepsi kodları diğer oyunlarda da olduğu gibi otomatik bir sistem üzerinden üretilmektedir. Bunun mantığı ise random dediğimiz bir algoritma mantığı ile oluşmaktadır. Daha önceden üretilmiş olan bu random Pepsi kodlarına nasıl ulaşabileceğinizi aşağıda anlatacağız.

Pepsi kodlar bir php fonsiyonu ile üretilmektedir. Bu fonksiyonlar tamamen otomatik ve random olarak gelmektedir. Alt tarafta gösterilen fonksiyon ile kendi bilgisayarınızda sınırsıca kod üretebilirsiniz ancak dilerseniz otomatik kod üreticisi ile zahmete girmeden hızlıca kodlara ulaşabilirsiniz.


Pepsi Kod Üreticisi

Hazır olarak üretilmiş kodlara Pepsi kod üreticisi sayfasından ulaşabilirsiniz. Ancak yukarıdaki anlatılanları uyguladığınızda otomatik olarak sizde Pepsi kodları üretebilirsiniz.

Pepsi Kodları Çalışmıyor Neden?

Bazı Pepsi kodları daha önce kullanıldığı için çalışmamaktadır. Bu kodların size verdiği uyarılar şu şekilde olabilir;

Girdiğiniz kod daha önce kullanılmıştır

Bu hata ile karşılaşıyorsanız girmiş olduğunuz Pepsi kodu daha önce kullanılmıştır demektedir. Yakın zamanda kullanılan ve sistem üzerinden boşa alınmayan kodlar bu şekilde hata mesajı vermektedir. Başka bir kod üreterek tekrar denemeniz gerekmektedir.

Girdiğiniz Kod geçersizdir

Bu şekilde bir uyarı alıyorsanız bunun anlaması ise kullanmaya çalıştığınız kod 8 aylık bir zaman diliminden daha önce kullanıldığı anlamına gelmektedir. 8 aydan daha önce kullanılan kodlar sistemden düşmüştür ve hatalı ve geçersiz kod olarak gözükmektedir.

Pepsi Kod Çalışmadı Ne Yapabilirim?

Pepsi kodları farklı nedenlerden dolayı çalışmayabilir ancak aldığınız kola şişesi içinden çıkan Pepsi kodu çalışmıyorsa bunun 2 farklı nedeni vardır.

Öncelikli sebebi girmiş olduğunuz kodu tam anlamıyla doğru okuyamamış olmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Kodu daha aydınlık ve ışık gören bir ortamda okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca kodları daha net okuyabilmek için bir büyüteç kullanmanızda fayda sağlayacaktır.

Pepsi kodunun çalışmamasının ikinci sebebi ise yukarıda bahsettiğimiz kodları çalıştıranların ve kullananların sizin şişesini yeni açtığınız kodu sizden önce kullanmış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Kapak altından çıkan kodu doğru girdiğinize eminseniz ve kesinlikle hatalı olmadığını düşünüyorsanız satın almış olduğunuz şişenizin üzerinde bulunan qr kodu ya da seri numarası ile pepsi co firmasına mail atarak yeni bir Pepsi şifresi alabilirsiniz. Pepsi Firmasına göndereceğiniz mail içinde durumu özetleyen bir açıklayıcı mesaj olmasına dikkat ediniz. Ayrıca kapaktan çıkan kodun fotoğrafı çekmeniz ve gönderiye eklemeniz atacağınız mailin daha çabuk bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olacaktır.